شماره های تماس

۰۲۱۶۵۶۲۶۵۲۴ و ۰۹۱۲۷۶۹۶۷۹۶

نشانی

تهران ، شهریار ، صباشهر، خیابان نیرو هوایی ، نبش ستاری۲

باغ ویلا در شهریار ملارد

باغ ویلا در شهریار ملارد

املاک کوو در این مقاله قصد دارد شما عزیزان را با شهرستان شهریار و مزیت خرید باغ ویلا در شهریار آشنا کند.

شهریار از قدیمی ترین شهرهای اطراف تهران می باشد. از مهم ترین و برجسته ترین آثارهاب تاریخی این شهر می توان به قلعه تخت رستم اشاره کرد. قدمت این بنای تاریخی به دوره سامانیان باز می گردد. این بنای زیبا و گردشگردی در روستای قجرآباد شهریار واقع شده است. به تمامی عزیزانی توصیه می کنیم حداقل یکبار به این شهرستان بیایند و از این مکان زیبا دیدن کنند.

و اما از مهمترین و بهترین ویژگی های این شهر فاصله زمانی کوتاه آن نسب به تهران و کرج است. در واقع می توان گفت افرادی که در شهریار و شهرستان های اطراف آن ملک بخرند. با کمترین وقت و مسافت ممکن به باغ ویلای لوکس خود می رسند.

شهرستان شهریار از لحاظ سکونت به سه دسته تقسیم می‌شود: بخش ویلایی نشین،بخش شهری و بافت روستایی.

محبوب‌ترین مناطق بخش ویلایی شهریار که مناسب سکونت و گذراندن اوقات فراغت شما مشتریان عزیز عبارت است از:

شهرک ویلایی تیسفون،شهرک ویلایی والفجر،کردزار،کردامیر،رضی آباد،وحیدیه و … اکثریت باغ ویلاهای لوکس و اکازیون که مناسب سلبقه‌ی مشتریان گرامی است در این مناطق می‌باشد.

برای خرید و دریافت مشاوره می توان با مشاوران املاک کوو تماس بگیرید. مشاوران مجرب و متعهد ما بهترین راهنمایی و مشاوره را به شما عزیزان

برای خرید و انتخاب بهترین منطقه را ارائه می دهند. املاک کوو با بیش از ۱۰ سال تجربه و سابقه درخشان در منطقه با در نظر داشتن این موضوع از سال‌های اول فعالیت خود در پی بروزترین و ارزشمندترین باغ ویلا‌ها برای سهولت در خرید شما بوده است.

ویلا چیست؟

در حال حاضر، از میان انواع آپارتمان ها، حرکت به سمت آن دسته از مسکن هایی است که استقلال خاصی را ارائه می‌دهند. و بهترین گزینه از این مجموعه را می‌توان خانه‌های ویلایی عنوان کرد. همتای لوکس یک خانه مستقل، ویلا نامیده می‌شود. در این نوع از خانه‌ها اغلب از فضای مشخصی برای محوطه سازی و درختکاری استفاده می‌شود.

بر اساس قوانین کشوری که در آن زندگی می‌کنید اجازه افزایش طبقات در ویلا می‌تواند متفاوت باشد. اما به طور معمول باغ ویلا دارای یک ملک مستقل غیر طبقاتی است. بنابراین یک ویلا ممکن است دارای چند طبقه نباشد. در صورتی که از ایده زندگی در یک منطقه دارای امکانات و اجتماعی استقبال می‌کنید اما به دنبال کسب حس آرامش و خوشایند بودن در یک خانه زیبا با ابعاد و اندازه‌های بزرگ‌تر از آپارتمان هستید خرید باغ ویلا می‌تواند یک گزینه ایده آل برای شما باشد. خریدارانی که به دنبال بهترین ویلاها در منطقه مورد نظر خود هستند، ممکن است حتی در مقایسه با آنچه برای خرید خانه یا آپارتمان در همان منطقه مورد نیاز است، پول بیشتری هزینه کنند.

مزیت خرید باغ ویلا شهریار

بزرگترین مزیت خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد کم بودن فاصله زمانی و مکانی این مناطق از شهر تهران و البرز است. نهایت فاصله‌ی بین شهریار و تهران ۳۰ کیلومتر است .آب و هوای فوق العاده این شهرستان، بیشتر کسانی که در شمال کشور باغ ویلا دارند را مجاب کرده. تا تفرجگاه خود را از مسافت‌های طولانی و ترافیک‌های غیر قابل تحمل به شهرستان‌های اطراف تهران تغییر دهند.

باغ ویلا‌های ساخته شده در مناطق مذکور دارای ویژگی های خوب است. محوطه سازی‌های فوق العاده،نورپردازی‌ها شیک با ایده از اروپا ، درختان مثمر قدیمی و تزیینی و بناهای مهندسی ساز که زیبایی این باغ ویلا‌ها را چند برابر میکند..
امنیت از مهم‌ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد زیرا بیشتر باغ ویلاها در این مناطق در روزهای عادی سال، خالی از سکنه هستند و باید به امنیت آنها توجه ویژه‌ای داشت که شهریار و ملارد در این زمینه پیشرفت فوق العاده ای داشتند که شما بدون هیچ نگرانی میتوانید در ملک خود سکونت داشته باشید..

اخیرا مردم شهر تهران روی به ساخت باغ ویلا‌های لوکس در این مناطق شهریار و ملارد پرداخته اند.زیرا مردم از نقش بسیار پر رنگ فضای سبز بر سلامت جسم و روح آگاه شده‌اند. و نیاز خود نسبت به این سیستم را شناخته اند.زندگی در میان طبیعت با برخورداری از امکانات شهری و رفاهی، در مناطق اطراف تهران مانند شهریار و ملارد محبوبیت خاصی در میان پایتخت نشینان پیدا کرده است که این امر باعث شده مجموعه‌ی املاک مردانی از سال‌ها پیش روی به فعالیت در این زمینه آورده است.

رعایت استانداردهای لازم در ساخت باغ ویلاهای واقع در شهریار و ملارد نیز در این زمینه بی‌تاثیر نیست. در سال‌های اخیر شاهد ساخت باغ ویلاهای لوکس و زیبا و قابل قیاس با باغ ویلاهای خارج از کشور بوده‌ایم.

جدیدترین مقالات

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

جدیدترین مقالات

001

فروش 500 متر ویلا در صباشهر، قاسم آباد

0006

فروش 930 متر باغ ویلا در شاهدشهر

001

فروش 1000 متر زمین در گیلان (فومن)

شاخص-2

فروش 1000 متر باغ ویلا