شماره های تماس

۰۲۱۶۵۶۲۶۵۲۴ و ۰۹۱۲۷۶۹۶۷۹۶

نشانی

تهران ، شهریار ، صباشهر، خیابان نیرو هوایی ، نبش ستاری۲

زمین ارزان قیمت در شهریار

خرید زمین در شهریار بهترین و پرسودترین سرمایه گذاری می باشد. . گروه املاک کوو در ادامه علت بهترین انتخاب بودن خرید زمین در شهریار را شرح می دهد.در حال حاضر و باتوجه به شرایط کنونی کشور خرید املاک بهترین نوع سرمایه گذاری می باشد. امروزه کاهش ارزش پول، بسیاری از افراد را به دنبال سرمایه ‌گذاری امن در حوزه های مختلف کشانده است. این سرمایه گذاری می تواند در زمینه دلار، طلا،بورس، سکه و یا اتومبیل باشد.ولی آمار نشان داده افرادی که در حوزه مسکن سرمایه‌ گذاری می‌ کنند، معمولا افراد محتاط تر و هوشمندتری هستند.

چرا خرید زمین بهتری سرمایه گذاری است؟

عوامل کمی وجود دارد که می‌تواند افزایش نرخ رشد اقتصاد، نرخ رشد سود دهی خرید ملک، زمین و مسکن را منفی کند.

مزایا خرید زمین برای سرمایه گذاری

امنیت در سرمایه گذاری

با خرید ملک امنیت مالی شما تضمین شده است.در مقایسه با خرید سهام و... این سرمایه گذاری ریسک پذیری کمتری دارد. احتمال این که پول شما به هدر برود و یا از ارزش آن کاسته شود، به مراتب کم تر از سایر بازارهای مالی خواهد بود.

آسایش و رفاه

از مهمترین ویژگی های سرمایه گذاری فراهم کردن و ارمغان آوردن آسایش می باشد. و سرمایه گذاری در زمین نیز این مزیت را به دارد. این نوع از سرمایه گذاری بیشتر به اقشار متوسط جامعه توصیه می شود. زیرا به تدریج می توانند به سرمایه خود اضافه کنند و سرمایه را افزایش دهند.

عدم کلاهبرادی

در خرید و فروش املاک و مستغلات در صورتی که تمام نکات و قوانین بصورت کامل رعایت شود. هیچ گونه کلاهبرداری در این نوع سرمایه گذاری به وجود نخواهد آمد. برای خرید انواع زمین ، آپارتمان و ویلا می توان با مشاوران املاک کوو در تماس بگیرید.

زمین ارزان قیمت در شهریار

شهرستان شهریار ، شهرستانی با آب و هوای خوب و دلپذیر در 40 کیلومتری غرب استان تهران است. دلیل خوش آب و هوا بودن این شهرستان وجود باغ های متعدد در آن است. این شهر خوش آب هوا و زبیا لقب نگین سبز غرب استان تهران را نیز دارا می باشد.البته این شهرستان به استان البرز نیز بسیار نزدیک است.

درحال حاضر مردم برای دوری و فرار از شلوغی های تهران به سمت شهریار و شهرستان های اطراف آن روی آورده اند. واین شهر بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است.

در گذشته این شهر دارای باغ های زیادی بود. اما در حال حاضر باتوجه به مهاجرت مردم تهران به این شهرستان ساخت ویلا و باغ های لوکس در شهریار افزایش یافته است. و این شهر هر روز رو به پیشترفت روز افزون می باشد. و نکته مهم و حائز اهمیت خرید زمین ارزان در شهریار است. شما با کمترین میلغ در این شهر می توانید سرمایه گذاری کنید.

مزیت خرید زمین در شهریار

جدیدترین های املاک کوو

2 میلیـــــارد و شــشصد و پنجــاه تومان

کد : 10011

فروشی

فروش 500 متر ویلا در صباشهر، قاسم آباد

شهریار، صباشهر، قاسم آباد، خیابان ولیعصر

4 میلیـــــارد تومان

کد : 10010

فروشی

فروش 930 متر باغ ویلا در شاهدشهر

تهران ، جاده شهریار ، شاهدشهر

متری 1 میلیــــــون و 300 تومان

کد : 10009

فروشی

فروش 1000 متر زمین در گیلان (فومن)

گیلان ، جاده فومن ، شفت ، روستای شالده

متری 3 میلیــــــون و 500 تومان

کد : 10008

فروشی

فروش 1000 متر باغ ویلا

شهریار - صباشهر

1میلیـــــارد و هـــشتصد تومان

کد : 10006

فروشی

420 متر باغچه ویلایی با استخر در شهریار

شهریار ، صباشهر ، خیابان ولیعصر

متری 3 میلیــــــون تومان

کد : 10005

فروشی

فروش باغچه چهار دیواری

شهریار - صباشهر - کبودین

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره از تیم املاک کوو با ما در ارتباط باشید.