شماره های تماس

۰۲۱۶۵۶۲۶۵۲۴ و ۰۹۱۲۷۶۹۶۷۹۶

نشانی

تهران ، شهریار ، صباشهر، خیابان نیرو هوایی ، نبش ستاری۲

سرمایه گذاری با خرید آپارتمان

خرید آپارتمان

خرید آپارتمان در اندیشه بهترین و مناسب ترین راه برای سرمایه گذاری می باشد. میزان سرمایه برای خرید آپارتمان در این شهر جدید چقدراست؟ وب سایت املاک کو در این مقاله قصد دارد تا همراهان عزیز را با شهر جدید اندیشه معرفی کند. همچنین در ابتدا به معرفی اسن شهر می پردازد. از شما دعوت می نماییم که مطالب درج شده در وب سایت املاک کوو را تا انتها مورد بررسی و مطالعه قرار دهید تا بهترین اطلاعات را در خصوص شهر جدید اندیشه به دست آورید.

از جدیدترین شهرهای اطراف تهران می توان به شهر اندیشه اشاره کرد.شهری زیبا، جدید با امکانات رفاهی و تفریحی خوب می باشد. و با توجه به پرجمعیت و شلوغ بودن شهرهای تهران و کرج بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و خرید آپارتمان می باشد.

شهر جدید اندیشه

شهر اندیشه از 6 فاز تشکیل شده است و در 30 کیلومتری از پایتخت قرار دارد. ارتفاع شهر جدید اندیشه از سطح دریا در حدود 1200 متر بوده و در میان رشته کوه های جنوبی البرز قرار گرفته است. نقشه مربوط به این شهر جدید به شکل مثلثی می باشد. و نزدیکترین منطقه به آن را فردیس کرج و شهریار شکل داده است. در سال های اخیر شاهد پیشرفت و گسترش بسیار شدید فازهای مختلف این شهر هستیم و این امر نشان می دهد که مردم با علاقه مندی بسیار بالایی به دنبال شهر جدید اندیشه هستند.

این شهر باتوجه به پیشرفت های روز افزونی که داشته دارای مجتمع های بزرگ تجاری، ورزشی، تفریحی، هنری متعدد و زیبایی می باشد. همچنین از زیباترین و برجسته ترین مکان های گردشگری و تفریحی این شهر می توان به بازار ایرانی اسلامی اشاره کرد. نمای این بازار زیبا شباهت زیادی به میدان نقش جهان اصفهان دارد. این مکان زیبا یک مکان تفریجی گرردشگری و یک مجتمع خرید می باشد.

افرادی که در اطراف شهر تهران زندگی می کنند و دوست دارند تا صاحب آپارتمان شوند، می توانند چنین فرصت را از دست نداده و همین حالا با توجه به قدرت و بودجه ی مالی که در اختیار دارند، اقدامات مربوط به شهر جدید اندیشه را انجام دهند.

زندگی درور از شلوغی

زندگی به دور از شلوغی و ازدحام شهر بزرگ تهران و کرج را می توانید در این شهر جدید اندیشه برای خود و خانواده تان به ارمغان آورید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا راجع به اهمیت خرید آپارتمان در اندیشه و بهترین زمان برای خرید توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

خرید آپارتمان در اندیشه

در ابتدا به دلیل تمایل مردم ساکن شهرهای شلوغ تهران و کرج برای سرمایه گذاری در این شهر اشاره کردیم.امروزه بسیاری از افراد ساکن در شهرهای تهران و کرج، به دنبال راهنمای خرید آپارتمان در اندیشه هستند.

تا از این طریق بتوانند صاحب مسکن شده و زندگی راحت تری را برای خود به ارمغان آورند. شما نیز بهتر است قبل از هرگونه اقدامی در خصوص خرید آپارتمان در شهر جدید اندیشه،اطلاعاتی اعم از مشخصات جغرافیایی ، فرصت های توسعه، قیمت آپارتمان های به دست آورید.

بخش های مختلف شهر اندیشه

شهر اندیشه از 6فاز تشکلیل شده است. همانطور که مشخص است اول و قدیمی ترین فاز آن ، فاز یک می باشد. اما نکته ای که لازم است ذکر شود نوع خانه ها در این شهر است. در این شهر انواع مختلفی از آپارتمان ها با متراژ های مختلف و همچنین خانه های ویلایی لوکسی نیز وجود دارد. که هرشخصی با هر سلیقه ای می تواند یک خانه برای خود انتخاب و خریداری کند. و شما می توانید با توجه به قدرت مالی خود در یکی از مناسب ترین فازها آن اقدام به خرید آپارتمان در شهر جدید اندیشه داشته باشید.

جالب است بدانید که متراژ مربوط به آپارتمان های موجود در این شهر بسیار متغیر بوده. و خریدارانی که قصد خرید آپارتمان در اندیشه را دارند.می توانند با توجه به تعداد اعضای خانواده ی خود، مناسب ترین آپارتمان را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایند.

اهمیت خرید آپارتمان در شهر جدید اندیشه

مزایا و موراد زیادی در این شهر وجود دارد که امروزه درخواست های مربوط به خرید آپارتمان در اندیشه افزایش یابد. در این بخش مهمترین پارامترها را برای خرید آپارتمان در شهر جدید اندیشه آشنا می کنیم.

موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب

امکان توسعه و پیشرفت بالا در سال های آینده

داشتن آپارتمان هایی با متراژهای مختلف

داشتن قیمت های بسیار مناسب و معقول با توجه به بودجه های مختلف

دسترسی راحت به اتوبان تهران و کرج

حال شما نیز می توانید با خیال راحت اقدام به خرید آپارتمان در این شهر داشته باشید.

بهترین فرصت سرمایه گذاری با خرید آپارتمان اندیشه

اگر شما نیز به دنبال یک سرمایه گذاری پرسود و یا دوری ازشلوغی هستید، خرید مسکن در این شهر را به شما توصیه می کنیم.جالب است بدانید که میزان درخواست ها برای خرید آپارتمان در شهر جدید اندیشه، در روزهای اخیر بسیار افزایش یافته است جهت اخذ مشاوره ی لازم نیز می توانید با مسئولان ما از همین وب سایت در تماس باشید.

جدیدترین مقالات

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

جدیدترین مقالات

001

فروش 500 متر ویلا در صباشهر، قاسم آباد

0006

فروش 930 متر باغ ویلا در شاهدشهر

001

فروش 1000 متر زمین در گیلان (فومن)

شاخص-2

فروش 1000 متر باغ ویلا