شماره های تماس

۰۲۱۶۵۶۲۶۵۲۴ و ۰۹۱۲۷۶۹۶۷۹۶

نشانی

تهران ، شهریار ، صباشهر، خیابان نیرو هوایی ، نبش ستاری۲

نکات مهم برای اجاره خانه در صباشهر

Rent a house in Sabashahr

اجاره خانه در صباشهر در این فصل بسیار زیاد است. البته در این فصل از سال جابه جایی نه تنها در در صباشهر لاکه در تمامی شهر ها زیاد است.

برای برخی از شما پیش آمده است که ملک را بصورتی جذاب و عالی برایتان جلوه می دهند. و گاهی با توجه به فرصت کمی که دارید به برخی از نکات نمی توانید توجه کنید. البته برخی از افرادی که چندین بار جابه جایی داشته اند کمی بیشتر به نکات آشنا هستند. نکات مهم را مد نظر قرار می دهند و درمورد ملک کوردنظر بررسی می کنند. اما برای زوج های جوان و کسانی که برای اولین بار به صورت مستقل می خواهند زندگی کنند. و آپارتمانی را می خرند یا اجاره می کنند دانستن برخی از نقاط خالی از لطف نیست. املاک کوو در این بخش مهم ترین نکات را برای شما آماده و شرح می دهد.

نکات مهم قبل از اجاره خانه

در این بخش مهم ترین نکات را قبل از اجاره خانه برایتان شرح می دهیم . که موارد گفته شده برای اجاره خانه در صباشهر نیز به برای مشتریان بسیار مفید و کارآمد است.

1-عدم وجود رطوبت

رطوبت در آپارتمان یک چیز بسیار ناخوشایند و باعث ایجاد بوی نامطبوع در محیط خانه می شود. وجود قارج و یا رطوبت در خانه باعث ایجاد مشکلات تنفسی برای کودکان و افراد مسن می شود. پس هنگام بازدید از خانه حما با دقت به این نکته توجه کنید. و خانه را بصورت کامل بررسی کنید.

2-کنتورهای برق و گاز و آب

کنتور های آب ، برق و گاز را دقیق بررسی کنید. تمام قبوض مربوط به این موارد را تسویه شده تحویل بگیرید.گاهی پیش می آید که این کنتورها دستکاری شده یا خراب بوده و به شما تحویل داده شده است. شما از آن بی خبر بودید و زمانی که برای بازرسی کنتورها مراجعه کنند شما بایستی جریمه شوید و جور دیگران خواهید کشید !!!

3-پارکینگ

بررسی کنید که ملک موردنظر دارای پارکینگ می باشد یا خیر. و درصورتی که دارای پارکینگ می باشد از نزدیک پارکینگ را ببینید و موقعیت آن را بررسی کنید.اگر ساختمان دارای پارکینگ نیست محله و خیابانهای اطراف را بررسی کنید و ببینید که علائم پارک ممنوع و حمل با جرثقیل در اطراف شما نباشد.

4-آپارتمان برای فروش نباشد

بررسی کنید که ملک موردنظر را برای فروش نگذاشته باشند. مثلاً به خاطر کسادی بازار آن را به شما اجاره دهد تا هر زمان که آپارتمان به فروش رفت شما را از منزل بیرون کرده و به خریدار تحویل دهد. برای پیشگیری از این قضیه می توانید در زمان قرارداد حق فسخ تعیین کنید.

5-لوازمی در خانه خراب نباشد

ملک موردنظر را بادقت بررسی کنید که چیزی در خانه خراب نباشد. و درصورتی که موردی خراب است حتما به صاحب ملک اطلاع دهید. یا خرابی را برطرف کند و یا در جریان باشند که موردی برگردن شما نباشد.

6-محدود کردن طمع احتمالی صاحبخانه

اگر قرارداد را به صورت بلندمدت با صاحبخانه خود می بندید حتما قید کنید که چه زمانی صاحب خانه می تواند اجاره را افزایش دهد. چون در غیر این صورت امکان دارد با تنش های بازار صاحبخانه به طمع سود بیشتر اجاره خانه را افزایش دهد.

نکات مهم دیگر در رهن و اجاره منزل

با حوصله به دنبال خانه باشید و خانه ای را بیابید که رهن داده شود تا اجاره ای را پرداخت نکنید.

نکته مهمی که تمامی افراد به دنبال آن هستند، عدم وجود مالک در آن ساختمان است. تا در این صورت مستاجر در ملک آزادتر و راحتتر باشد. و از دیگر نکات بررسی تمامی اسناد و مدارک خانه می باشد. تا مطوئن شوید که فرد صاحب ملک می باشد.

با حوصله به دنبال خانه برگردید و خانه ای را پیدا کنید که میزان کرایه کمتر و یا حتی کرایه ای نداشته باشد و در مقابل پول رهن بابتش دهید.

خانه ای را انتخاب کنید که نزدیک محل کار شما باشد.

در انتخاب خانه به تعداد واحد های آپارتمان توجه کنید. مزیت ساختمان های پر واحد این است که لازم نیست تمام مسائل مربوط به ساختمان را خودتان پیگیری کنید و کارها را می توانید به مدیر ساختمان واگذار کنیداما ساختمان های کم واحد سکوت و آرامش بیشتری دارند.

در انتخاب خانه به نمای بیرونیِ ساختمان و نظافت، حیاط، باغچه و راه پله و وضعیت آسانسور دقت کنید.

از انتخاب خانه های خیلی قدیمی بپرهیزید. زیرا خانه هایی که زمان ساخت بیشتری دارند پس دچار هزینه و تعمیرات خواهند شد.

هنگام انتخاب خانه به رفتار همسایه ها توجه کنید و از آنها درباره اخلاق صاحب خانه سوال کنید.

واحد هایی را انتخاب نکنید که اتاقک آسانسورشان داخل واحد مسکونی باشد زیرا صدای بالا و پایین رفتن آسانسورشما را اذیت خواهد کرد.

خانه های نورگیر با سالن های مربع شکل را انتخاب نمایید.

تعمیرات اساسی و ضروری ساختمان بر عهده مالک و تعمیرات جزئی و مصرفی خانه با مستاجر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره برای اجاره خانه در صباشهر با مشاورین املاک کوو تماس بگیرید.

جدیدترین مقالات

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

جدیدترین مقالات

001

فروش 500 متر ویلا در صباشهر، قاسم آباد

0006

فروش 930 متر باغ ویلا در شاهدشهر

001

فروش 1000 متر زمین در گیلان (فومن)

شاخص-2

فروش 1000 متر باغ ویلا