شماره های تماس

۰۲۱۶۵۶۲۶۵۲۴ و ۰۹۱۲۷۶۹۶۷۹۶

نشانی

تهران ، شهریار ، صباشهر، خیابان نیرو هوایی ، نبش ستاری۲

خرید زمین در صباشهر

خرید زمین در صباشهر

خرید زمین در صباشهر یکی از پرسودترین سرمایه گذاری ها می باشد. املاک کوو در این مقاله شما عزیزان را با شهر شهریار و سپس با صباشهر آشنا می کند. همراه ما باشید…

شهریار از زیباترین مناطق تفریحی برای خرید و گردشگری در ازراف تهران می باشد. این شهرستان زیبا و سرسبز لقب نگین سبز غرب استان تهران را دارد . این شهر به علت دور بودن از شلوغی ها مورد استقبال بسیاری از ساکنان تهران و کرج قرار گرفته است. و از دیگر دلایل استقبال ساکنان نزدیکی این شهرستان به تهران و البرز می باشد.

صباشهر

این شهرستان خود نیز دارای چندین شهرستان دیگر نیز می باشد. که یکی از شهرستان زیبای آن صباشهر است.

اگر شما هم به دنبال خرید باغ و زمین در شهریار هستید املاک کوو این شهرستان زیبا را به شما معرفی می کند.صباشهر یکی از بهترین مناطق برای خرید باغ برای گذراندن اوقات فراغت و خرید زمین برای سرمایه گذاری و یا زندگی و سکونت دائم است.

شهریار و شهرستان های آن دارای باغات میوه متنوع و فراوان و آب و هوای فرحبخش و مطبوعی است.

به دلیل دارا بودن بافت قدیمی و همچنین بودن کشاورزی و دامداری در این شهرستان باعث شده تا همچنان بازار سنتی میوه و لبنیات متعددی داشته باشد.همچنین ساخت و ساز ویلا ها در این منطقه باعث شده تا خیلی از مردم خرید باغ ویلا در این شهر را به خرید ویلا در شهر های شمالی ترجیح دهند.

برای امنیت این منطقه نیز باید بگوییم که 24 ساعته نگهبان در این منطقه وجود دارد. در این مناطق،شهرستان شهریار در حال حاضر۱۰ کلانتری فعال دارد.

تاريخ و فرهنگ شهر صباشهر

صباشهر منور است به وجود بارگاه حضرت امامزاده عبداله (ع) در محله قاسم آباد و امازاده بی بی فرخنده خاتون (س) در محله ويره و با توجه به سكونت مردمی متدين انقلابی با اهدا بيش از 60 شهيد و با درخواست مردمی صباشهر به نام شهر سردار شهيد محمدمهدی تاجيك نامكذاری گرديده است. و با پيگيری و تلاش مجدانه شهروندان و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بحمداله از سال 1387 همزمان با سالروز ميلاد كريمه اهل بيت حضرت فاطمه معصومه عليهم السلام ستاد برگزاری اقامه نماز جمعه تشكيل و همه هفته با حضور امت خداجو و مسئولين محترم اين فريضه عبادی سياسی برگزار ميگردد كه نشان از بلوغ سياسی شهر مي باشد.

مناطق گردشگری صباشهر

شامل قندیشاد – قاسم آباد – اسلام آباد – ویره – شهرک مصطفی خمینی می باشد

اهمیت خرید زمین در صباشهر

همانطور که گفته شد خرید زمین در شهریار و صباشهر در سال های اخیر با استقبال زیادی رو به رو شده است. دلیل استقبال مردم برای خرید زمین در این شهر ها سرمایه گذاری و دوری از شلوغی هاست.

حتما افرادی را در اطراف خود دیده اید که از شهرهای تهران و البرز به این شهرستان مهاجرت کرده اند. و اطرافیان خود را نیز برای خرید زمین در این مناطق تشویق کرده اند.

یکی از عوامل مهمی که خرید زمین در شهریار را به این حد مورد اهمیت و استقبال خریداران زمین و سرمایه‌گذاران قرار داده است، پتانسیل رشدپذیری شهریار است.

تقریباً تراکم جمعیت و خانه‌سازی در بیشتر شهرستان های شهریار و اطراف آن رو به افزایش است.

به عنوان مثال فراوانی زمین در این شهر و شهرستان های اطراف آن و همچنین آب و هوای آن یکی از نقاط قوت این منطقه است. و خبر از آینده رو به رشد آن می‌دهد.

همچنین مهم ترین نکته که خرید زمین در شهریار و صباشهر را پر اهمیت کرده است قیمت ارزان آن است. در این شهر با کمترین میزان سرمایه می توان بهترین سرمایه گذاری را انجام داد.

نحوه خرید زمین در صباشهر

برای خرید زمین در این شهرستان ابتدا باید یکی از مناطق شهریار را انتخاب کنید. سپس به یکی از مشاوران املاک مراجعه کرده و میزان سرمایه خود را برای خریداری زمین اطلاع دهید. و سپس به چندین زمین موجود در اطراف آن سر زده و باتوجه به معیار های خود خرید کنید.

اما حتما به این نکته توجه کنید که تمام اطلاعات و مدارک ملک مورد نظر را بصورت دقیق و کاملا تفکیک شده بررسی کنید. و همچنین تمامی استعلامات مورد نیاز ملک را نیز بصورت کامل گرفته.

مشاوران املاک کوو با سابقه درخشان سال ها در این زمینه فعالیت می کند. مشتریان عزیزی که قصد خرید زمین و سایر املاک در شهریار را دارند می توانند با ما تماس بگیرند.

مشاوران ما با دانش و آگاهی از مناطق مختلف این شهر شما را به بهترین شکل راهنمایی می کنند و مشاوره می دهند.

با املاک کوو مطمئن سرمایه گذاری کنید.

جدیدترین مقالات

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

جدیدترین مقالات

001

فروش 500 متر ویلا در صباشهر، قاسم آباد

0006

فروش 930 متر باغ ویلا در شاهدشهر

001

فروش 1000 متر زمین در گیلان (فومن)

شاخص-2

فروش 1000 متر باغ ویلا