شماره های تماس

۰۲۱۶۵۶۲۶۵۲۴ و ۰۹۱۲۷۶۹۶۷۹۶

نشانی

تهران ، شهریار ، صباشهر، خیابان نیرو هوایی ، نبش ستاری۲

خرید آپارتمان درشهر جدید اندیشه

خرید آپارتمان در اندیشه

خرید آپارتمان در اندیشه تضمین شده می باشد. اما همچنان باید در خرید دقت کنید. در خرید خانه باید به نکاتی فراتر از زیبایی و قیمت توجه داشت. در این مقاله به برخی از نکات مهم آن اشاره می شود.

در فصل تابستان بازار مسکن و بازدید از ملک تا حدودی به تکاپو می‌افتد. خریداران و مستاجرین جدید به صورت منظم برای بازدید از ملک مورد نظر خود به گوشه و کنار شهر سرک می‌کشند و تلاش می‌کنند تا سقف آینده خود را با اطمینان بیشتری انتخاب کنند.
یک انتخاب مناسب و رعایت قواعد خرید خانه می‌تواند باعث رضایت و آسایش خاطر بلند مدت شما شود و نادیده گرفتن این نکات هنگام بازدید ساختمان می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان شما را پشیمان کند. در ادامه بعضی از نکاتی که هنگام بازدید از ملک جهت خرید باید رعایت شود را با هم مرور می‌کنیم.

انتخاب محل موردنظر

مهم ترین نکته در هنگام خرید خانه این است که خانه یا ویلا مورد نظر در کدام بخش قرار دارد.در نظر داشتن این موارد می‌توانند در یک انتخاب هوشمندانه موثر باشند. پس از بررسی و انتخاب مکان موردنظر به سایر نکات زیر نیز توجه کنید.

در انتخاب محل زندگی خود مهم ترین نکات شامل کوچه، همسایه‌ها، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی،امکانات رفاهی ،عرض راه‌پله‌ها،وضعیت ایمنی ساختمان، پارکینگ و نورگیر بودن ملک می باشد.

 

انتخاب با دقت محله در اندیشه

فرقی نمی‌کند تا چه اندازه قرار است در خانه بمانید، در خانه را به روی خود قفل کنید و صبح تا شب‌تان را در همان چهار دیواری سپری کنید. محلی که شما خانه را در آن انتخاب می‌کنید، متصل کننده‌ی شما به جهان بیرون است.نباید اجازه دهید این ارتباط با دنیای واقعی مخدوش یا دچار مشکل شود.

خرید آپارتمان در اندیشه

باتوجه به گسترش شهرنشینی در شهرهای تهران و حومه و دوری مردم از شلوغی،فرصت سرمایه گذاری و سکونت در شهر جدید اندیشهافزایش یافت اشت. شهر جدید اندیشه با تنوع و ساختارهای زیبا ، متنوع و متفاوت می تواند انتخاب هر فردی باشد. در واقع تنوع سبک ساختاری در فازهای مختلف این شهر، امکان خرید ملک در اندیشه با هرسبک و سیاقی را امکانپذیر خواهد کرد.

به عنوان مثال ساختار ویلایی در فاز سوم اندیشه در متراژهای متنوع ، بافت آپارتمانی با متراژهای نسبتا بزرگ در فاز چهارم ، ترکیبی از بافت آپارتمانی و ویلایی در فاز دوم و نهایتا بافت آپارتمانی فاز یک با تنوع متراژ که غالبا واحدهایی با متراژ کوچک و متوسط را در بردارد، که همین امر و همچنین باتوجه به در دسترس بودن امکاناتی همچون بازار، مدرسه، مجموعه های ورزشی و … شهر جدید اندیشه، خصوصا فاز یک اندیشه را به فرصت مناسبی جهت سکونت و سرمایه گذاری در اندیشه تبدیل کرده است.

 

کدام فاز اندیشه برای خرید آپارتمان در بهتر است؟

برخی از فازهای اندیشه که تازه تأسیس هستند به دلیل کامل نبودن امکانات‌شان قیمت‌های کمی دارند. اما در فازهای قدیمی که امکانات بسیار کامل است مانند فاز ۱ قیمت خرید آپارتمان در اندیشه بسیار گران است. با این حال فازهای تازه تأسیس که قیمت پایین‌تر و امکانات ناقصی هم دارند می‌توانند گزینه‌های خوبی به حساب بیایند. چرا که آپارتمان در این فازها آینده‌ی بسیار خوبی با تکمیل امکانات آن‌ها دارد.

فضای سبز در شهر

از مهمترین و بهترین موارد که در شهر اندیشه به زیبایی آن جلوه بیشتری بخشیده است فضای سبز آن است. این مورد علاوه بر زیبایی شهر موجب آرامش و افزایش امکانات تفریحی شهر برای ساکنان شود.البته در برخی فازهای تازه تأسیس این فضای سبز هنوز کامل نشده است، اما می‌توانید به آینده امیدوار باشید.

دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی

دسترسی داشتن به ایستگاه های حمل و نقل عمومی یک مزیت برای ملک محسوب می شود.برای بسیاری از افراد، دسترسی به ایستگاه‌های تاکسی، اتوبوس‌های شهری و حتی مترو اهمیت بالایی دارد. این مساله حتی ممکن است برای کسانی که از وسایل حمل و نقل شخصی استفاده نمی‌کنند، یک ضرورت قلمداد شود.
بعضی از مواقع ممکن است کسانی که خودروی شخصی دارند نیز، به هر دلیلی از جمله ترافیک، ترجیح دهند که با تاکسی، مترو یا اتوبوس رفت و آمد کنند. در هر صورت این قابلیت دسترسی می‌تواند یک امتیاز به حساب آید. بنابراین دقت به این موضوع حین بازدید از ملک مورد نظر، خالی از فایده نیست.

درواقع می توان گفت شهر جدید اندیشه و تمامی فاز های آن نیز به گونه ای طراحی شده است. که دسترسی به وسایل حمل نقل عمومی برای تمامی مکان ها راحت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با مشاوران املاک کوو تماس بگیرید.

 

 

جدیدترین مقالات

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

جدیدترین مقالات

001

فروش 500 متر ویلا در صباشهر، قاسم آباد

0006

فروش 930 متر باغ ویلا در شاهدشهر

001

فروش 1000 متر زمین در گیلان (فومن)

شاخص-2

فروش 1000 متر باغ ویلا