شماره های تماس

۰۲۱۶۵۶۲۶۵۲۴ و ۰۹۱۲۷۶۹۶۷۹۶

نشانی

تهران ، شهریار ، صباشهر، خیابان نیرو هوایی ، نبش ستاری۲

باغ ویلا ارزان در شهریار

کد ملک :14000504

قیمت : 3500000 تومان

ویلا ارزان در شهریار امروزه توجه ساکنان شهرهای البرز و تهران را به خود جلب کرده است. باغ ویلا در شهر بهترین گزینه و مکان می باشد که اوقات فراغت خود را در آن سپري کنند. اين روزها تهران به شدت شلوغ و پر هياهو شده است و اين موضوع زندگي در اين کلان شهر را براي ما سخت کرده است. ترافيک، شلوغي، درگيري هاي ذهني و مواردي از اين قبيل باعث شده اند که زندگي کردن را از ياد ببريم و تنها به دنبال کار و شغلمان باشيم؛ اين درگيري هاي ذهني تا جايي پيش ميرود که حتي ممکن است از خانواده خود هم غافل شويم.

ویلا ارزان در شهریار فول امکانات

در شهریار باغ ویلا های ارزان قیمت و بسیار شیک برای استراحت ها وتفریح شما موجود است. این باغ ویلا لوکس دارای امکاناتی به شرح متراژ ۸۰۰ متر،۱۲۰متر بنا با بهارخواب- دسترسی سریع و راحت به اتوبان ساوه- چسبیده به بافت مسکونی- دارای آب و برق- درختان مثمر استخر -آلاچیق- باربیکیو- آتشکده -تانکر آب ۶۰۰۰ لیتری آنتی باکتریال- کولر پمپ آب و…. می باشد.

برای اطلاع از کلیه ی ویژگی ها، امکانات، متراژها و قیمت های هر نوع باغ ویلا می توانید به بخش باغ ویلا مراجعه کرده و از کلیه ی آگهی های خرید و فروش باغ ویلا در مناطق امن و خوش آب و هوای شهریار، مطلع شوید.

با تماس و دریافت مشاوره و راهنمایی کارشناسان املاک کوو می توان بهترین و مناسب ترین باغ ویلا را در شهریار بخرید.

امــکانات این ملـــک