شماره های تماس

۰۲۱۶۵۶۲۶۵۲۴ و ۰۹۱۲۷۶۹۶۷۹۶

نشانی

تهران ، شهریار ، صباشهر، خیابان نیرو هوایی ، نبش ستاری۲

خرید ویلا لوکس در شهریار

کد ملک :14000512

قیمت : 8000000 تومان

خرید باغ ویلا لوکس در شهریار این روزها با شلوغ تر شدن شهرهای تهران و البرز مورد توجه بسیاری شهروندان قرار گرفته است. ازمهم ترین نکات هنگام خرید این باغ ویلا ها نزدیکی به تهران و البرز است . باتوجه به نکته گفته شده شهرستان شهریار بهترین انتخاب و گزینه می باشد. این شهرستان زیبا و سرسبز دارای آب و هوای بسیار عالی و مناطق سرسبز بسیاری می باشد.همچنین منطقه ی شهریار از خوش آب و هواترین مناطقِ استان تهران می باشد. منطقه ی شهریار در غرب استان تهران واقع شده و از دیرباز به خاطر وجود باغ های میوه، زبان زد خاص و عام بوده است.

خرید باغ ویلا لوکس در شهریار

باغ ویلاها در مناطق مختلف این شهرستان زیبا دارای امکانات متفاوت و متنوعی می باشند. باغ ویلا ها با متراژ ها و مساحت های متفاوت، با دارا بودن امکاناتی مانند بنا و ویلا های لوکس، استخر مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده اند.

این باغ ویلا لوکس و همچنین ارزان قیمت دارای امکانات آب برق گاز تلفن، کف سرامیک، دو عدد سرویس بهداشتی در داخل و حیاط، انباری، دارای شوفاژ خونه،پارکینگ، کابینت های گلاس ترک، کمد دیواری و آماده ساخت بنا رو پشت بام (پاگرد پله خور) می باشد.

برای اطلاع از کلیه ی ویژگی ها، امکانات، متراژها و قیمت های هر نوع باغ ویلا می توانید به بخش باغ ویلا مراجعه کرده و از کلیه ی آگهی های خرید و فروش باغ ویلا در مناطق امن و خوش آب و هوای شهریار، مطلع شوید.

با تماس و دریافت مشاوره و راهنمایی کارشناسان املاک کوو می توان بهترین و مناسب ترین باغ ویلا را در شهریار بخرید.

امــکانات این ملـــک